Tagasiside

AS SLO Eesti
OÜ Frehame on professionaalset täisteenust pakkuv koristusfirma, kes on paindlik kliendi nõudmistele. Oleme pikaajaline koostööpartner, sest hindame kõrgelt pakutava teenuse kvaliteeti. Täname töödejuhatajaid ning koristajaid, kes on hoolsad ja kohusetundlikud.

Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus (SMIT)
OÜ Frehame puhul on tegemist paindliku ja vastutuleliku ettevõttega, probleemid lahendatakse kiiresti ja professionaalselt. Eriti rahul oleme objekti väga tubli koristajaga, kes on vastutustundlik, hoolas ja korrektne
OÜ Gild Corporate Finance
Täname ettevõtte OÜ Frehame pikaajalise koostöö eest ja anname teada, et oleme rahul Teie poolt pakutava puhastusteenuse ning teenindusega. Julgeme soovitada antud koristusfirmat ka teistele ettevõtetele, kes vajavad kvaliteetset koristusteenust.
SK ID Solutions
Igatahes OÜ Frehame kohta on meil öelda ainult kiidusõnu. Oleme teie pakutud koristusteenusega väga rahul, eriti meie koristajaga, kes on hästi tore ja ülimalt hoolas oma tegemistes. Soovitame julgelt ka teistele OÜ Frehame koristusteenuseid, sest töö tehakse professionaalselt ja korralikult.
Advokaadibüroo TRINTI
OÜ Frehame puhul on tegemist ettevõttega, mida võib iseloomustada märksõnadega operatiivne ja paindlik. Ka iga väiksema probleemi puhul lahendatakse see kiiresti ja professionaalselt. Nende arusaam kliendisuhtest vastab igati meie ootustele.