Paberi- ja hügieenitarvikute müük

Kas vajate abi?
Eri kohtades on vaja erinevaid hügieenilahendusi. Teie klientide ja töötajate rahulolu sõltub teie ruumide atmosfäärist. Sõltumata sellest, kas teie pesuruumid asuvad jalgpallistaadionil või toiduainete tootmisega tegelevas ettevõttes, kaardistavad Katrini asjatundjad teie vajadused ja leiavad teile kõige paremini sobiva lahenduse.

  • Pesuruumilahendused: lubage julgelt oma pesuruumi kasutada ja tehke sellest oma ärieelis. Korralik pesuruum tekitab teie klientides tunde, et neist peetakse lugu.
  • Töökohalahendused: pange oma töökoht toimima tõhusalt ja ökonoomselt. Korralike kuivatamislahendustega mõjutate positiivselt kogu töökeskkonda ja saavutate suurepäraseid tulemusi!
  • Külaliste mugavuse lahendused: hoolitsege oma klientide vajaduste eest võimalikult hästi, puudutagu see siis söömist, magamist või lõõgastumist. Teie külalised on meie külalised. Pöörates tähelepanu ka kõige väiksematele detailidele, tagame me neile sellise kohtlemise, et nad tunnevad end alati teretulnuna.
  • Hügieen aitab edu saavutada: nakkushaigused põhjustavad ettevõtetele suurt aja- ja rahakulu. Kas tahate saada teada, kuidas võib hügieen teie organisatsiooni edule oluliselt kaasa aidata?
  • Katrini tootevalik on turul üks mitmekesisemaid. Kõik meie tooted vastavad kõrgetele professionaalsetele hügieeninõuetele ning on stiilsed ja keskkonnasäästlikud.

Küsi pakkumist
Email again: