Kuidas saavutada kliendirahulolu koristusteenusega

Puhas kontor on efektiivse töö üks eelduseid. Räpased kontoriruumid on nii tervist kahjustavad kui stressi tekitavad. Kontori koristamine on oluline produktiivsuse ja meeldiva miljöö loomiseks.
Puhas kontor on ettevõtte visiitkaart klientidele ja partneritele. Kena töökeskkond loob usaldust ja tekitab positiivseid emotsioone. Samuti kasvab töötajate produktiivsus. Efektiivne kontori koristamine hävitab bakterid mistõttu töötajate tervis on hoitud ja haigestumine harvem.
Mis juhtub, kui kontorit ei koristata?
Kontori koristamata jätmine muudab tööruumid ideaalseks paljunemispaigaks bakteritele, kus levivad haigused ja võivad ilmuda ebameeldivad külalised. Õhus ja tööpindadel leviv mustus nõrgestab töötajate tervist ning viib töömeeleolu alla. Samuti jätab must kontor halva mulje klientidele ja koostööpartneritele. Tekib küsimus, kui firma ei suuda oma kontorit korras hoida, kuidas siis muude töödega hakkama saadakse.
Ka kontori iseseisev koristamine võib tekitada rohkem kahju kui kasu kandes mikroobe ja baktereid ühest kohast teise. Valed puhastusvahendid saastavad õhku ja tekitavad allergiaid.
Kontori koristamine professionaalse abiga
Puhastusteenuse sisseostmine vabastab ettevõtjad kontori koristamise murest. Professionaalne puhastusteenindaja koristab firma ruumid kokkulepitud ajal ja tingimustel. Selliselt ei häiri kontori koristamine töötajate igapäevatööd.
Professionaalne puhastusfirma varustab ettevõtet vajalike puhastusvahenditega ja omab spetsiaalset tehnikat objekti puhastamiseks. Puhastusfirma töötajad on saanud erialase väljaõppe ning omavad kutsekvalifikatsiooni. Erinevate pindade koristamine nõuab erinevaid puhastusvahendeid ja tehnikaid, mida koolitatud koristustöötajad hästi valdavad. Samuti pakub koristusfirma kontori koristamise valveteenust, ehk reageeritakse kiiresti ootamatule väljakutsele. Kutsekvalifikatsiooniga koristaja võib garanteerida laitmatu puhtuse ohutute vahenditega.
Kontori koristamine on tüütu kohustus igale ettevõtjale. Professionaalse puhastusfirma palkamine teeb selle oluliselt lihtsamaks. Ettevõtja saab keskenduda oma põhitegevusele ja töötajad on stressivabad ning motiveeritud töötama puhtas keskkonnas.